logo-karczma-mal

Sale weselne nad jeziorem

divider1

Sale weselne nad jeziorem

Sale weselne nad jeziorem w Hotelu Łabędź są idealnym, klimatycznym miejscem do organizacji przyjęć. Dysponujemy dwiema salami weselnymi, w których kompleksowo organizujemy uroczystości weselne. Nasze usługi obejmują przygotowanie sali łącznie z wystrojem odpowiadającym preferencjom klientów, oświetlenia i nagłośnienia, a także obsługę cateringową. Przygotujemy wyśmienite menu, które ułożymy wspólnie z przyszłą Para Młodą. Zorganizujemy również ślub w plenerze – teren wokół obiektu tworzy romantyczną scenerię.

Wesele w tygodniu od 175 zł / osobę !

Tel. 721-434-939

Sala Złota

Sala weselna w Iławie do 230 osób

Jeśli marzycie Państwo o dużym weselu, Sala Złota jest doskonałym wyborem. Przestronne, stylowe wnętrze z tarasem widokowym na Jezioro Łabędź, dania z najwyższej jakości świeżych składników oraz miła i profesjonalna obsługa sprawią, iż Wasze wesele będzie niezapomnianym wydarzeniem. Elegancka, klimatyzowana sala weselna w Iławie ugości do 230 osób. Jest to idealne miejsce na wesela, jak również spotkania firmowe, integracyjne lub konferencje z noclegami nad jeziorem.

salazlota

Sala diamentowa

Sala weselna w Iławie do 140 osób

Gustowna Sala Diamentowa, urządzona w nowoczesnym stylu, jest odpowiednim miejscem na udaną zabawę nawet dla 140 osób. Jest wyposażona w klimatyzację. Z jej okien i tarasu rozciąga się malowniczy widok na Jezioro Łabędź. Dodatkową atrakcją jest pomost na jeziorze, który symbolizuje początek wspólnego, nowego życia naszych Par Młodych. Na gości weselnych czekają też noclegi w pokojach z wieloma udogodnieniami.

HD1_7892

Organizacja wesela na sali i w plenerze

Oryginalny pomysł na niezapomnianą uroczystość.

Zapraszamy Pary Młode, szukającesali weselnej na mazurach z całym zapleczem technicznym i logistycznym, niezbędnym do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia. Wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu tego typu uroczystości pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę, obejmującą:
• przygotowanie wystroju i układu sali zgodnie z preferencjami klientów – zapewniamy pokrowce na krzesła, obrusy, piękne zastawy, wazony na kwiaty,
• zapewnienie wyśmienitych posiłków – wspólnie z klientami tworzymy menu weselne, dopasowujemy ilość i rodzaje dań, napojów i alkoholi,
• profesjonalną obsługę kelnerską,
• oprawę dźwiękową i świetlną.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu ślubów w plenerze. Teren o dużej powierzchni, wyposażony w ławki i altany, z niezwykłą scenerią jezior i lasów, jest doskonałym miejscem na złożenie przysięgi przez Parę Młodą.