Ślub w plenerze w Iławie

Ślub w plenerze to marzenie wielu Par Młodych. Nasz hotel położony jest na malowniczym terenie o dużym potencjale. Drewniane altany ze strzechą, a także pomost prowadzący do Jeziora Łabędź umożliwiają stworzenie scenerii ślubnej niczym z bajki. Zapraszamy Pary, które pragną wypowiedzieć przysięgę w otoczeniu zieleni, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków oraz szumu drzew. Miejsce ceremonii przygotowane będzie zarówno według preferencji przyszłej Pary Młodej, jak i wymagań urzędników.

Organizacja ślubu w plenerze

Zorganizowanie wymarzonego ślubu w plenerze wymaga przygotowania się na każdą sytuację, szczególnie zmiany atmosferyczne. Ślub na zewnątrz wymaga również zastosowania specjalnych rozwiązań, które zapewnią urzędnikowi, Parze Młodej, świadkom oraz gościom wygodę i komfort. Dlatego zapewniamy:
• organizację ślubu w altanie z utwardzonym podłożem, udekorowaną białymi tkaninami, kwiatami i wstążkami – według preferencji klientów,
• Godło,
• krzesła z białymi pokrowcami,
• biały dywan,
• oświetlenie.

Przyjęcie weselne

Pary Młode, które pragną skorzystać z nie tylko z oferty ślubu w plenerze, ale również organizacji wesela, mają do dyspozycji dwie sale weselne – na 140 lub 230 osób. Zapewniamy przepiękny wystrój, pyszne dania przygotowane w naszej kuchni, a także profesjonalną obsługę kelnerską.

Teren wokół obiektu wyposażony jest w ławki i altany, a także w plac zabaw dla dzieci z bezpiecznym, certyfikowanym sprzętem. Dodatkowe atrakcje ustalane są indywidualnie z każdym klientem.