Restauracja nad jeziorem w hotelu w Iławie

Restauracja nad jeziorem w Hotelu Łabędź zaprasza gości pragnących skosztować regionalnych potraw z drobiu, wieprzowiny oraz ryb. Szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem przygotowuje dania wyłącznie ze świeżych składników, nabywanych u okolicznych rolników i gospodarzy. Zapraszamy na śniadania, obiady, obiadokolacje oraz kolacje z grilla. W menu znajdą Państwo również szeroki wybór alkoholi i deserów. Przygotowaliśmy również menu z przysmakami dziecięcymi.

Usługi cateringowe restauracji w Iławie

Zakres naszych usług obejmuje serwowanie posiłków gościom restauracji w Iławie oraz Hotelu Łabędź, a także usługi cateringowe. Obiekt dysponuje salami, w których organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Dysponujemy również doświadczeniem i umiejętnościami w organizacji wesel, zarówno w salach dla 140 i 230 osób, jak i w plenerze. Zapewniamy wyśmienite dania z indywidualnie dopasowanego menu oraz obsługę wykwalifikowanych kelnerów. Dostosujemy układ sal do Państwa preferencji oraz zagwarantujemy dekoracje w wybranym przez Państwa stylu. Zarówno dla gości weselnych, jak i przybyłych na konferencje, przygotowaliśmy wygodne i przytulne pokoje.

Karczma w zakopiańskim stylu

Restauracja Łabędź zachwyca rzeźbionymi meblami i drewnianymi elementami architektury, stanowiącymi podkreślenie regionalnych tradycji. W karczmie znajdują się wygodne i masywne drewniane stoły i ławy, stylowy bar oraz kamienny kominek, który nadaje wnętrzu unikalny klimat.