Pokoje na Mazurach

Oferujemy przytulne pokoje na Mazurach dla jednej, dwóch, trzech lub czterech osób. Z pokoi typu Standard, Lux i Łabędź prowadzi wyjście na obszerny taras, z którego rozpościera się zachwycający widok na krajobraz warmińsko-mazurski. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Iławy – miasta stanowiącego ośrodek wypoczynkowy i turystyczny. Dzięki temu jest idealnym miejscem na wypoczynek dla gości podróżujących w pojedynkę, dla par, klientów biznesowych, a także rodzin z dziećmi. Oferujemy rezerwację pokoju wraz z posiłkami przygotowywanymi w hotelowej restauracji, obejmujące śniadania, obiady, obiadokolacje, kolacje z grilla oraz menu dla dzieci.

Udogodnienia w pokojach hotelowych

Dla naszych gości przygotowaliśmy przestronne przestrzenie, urządzone w przytulnym, nienarzucającym się stylu, który zapewnia odpoczynek na wysokim poziomie. Pokoje wyposażyliśmy w łóżka z wygodnymi materacami i wysokiej jakości pościelą, która gwarantuje komfort podczas snu, a także wygodne kanapy z funkcją spania. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową. Dodatkowo w pomieszczeniach umieściliśmy pojemne szafy na ubrania i duże lustro, a także płaski telewizor, stolik i krzesła. Nie tylko w pokojach, ale na terenie całego obiektu goście mają dostęp do bezpłatnego Internetu bezprzewodowego Wi-Fi. Na każdego gościa czekają ręczniki oraz zestaw kosmetyków.

W ofercie znajduje się również wyposażenie dodatkowe, z którego można skorzystać po uiszczeniu niewielkiej opłaty. Obejmuje ono między innymi dostawkę, łóżko dziecięce, wanienkę i inne akcesoria.