Hotel nad jeziorem na Mazurach

Łabędź Hotel nad jeziorem na Mazurach to obiekt zlokalizowany na Pojezierzu Iławskim – terenie o zachwycającym krajobrazie, stanowiącym atrakcję turystyczną. To miejsce idealne, by wypocząć razem z rodziną, zorganizować konferencję lub wesele. Przygotowaliśmy dla Państwa wygodne i komfortowe pokoje z wyjściem na taras, a także doskonale wyposażone sale. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno gości hotelowych, jak i podczas konferencji i przyjęć weselnych.

Wyposażenie obiektu

Hotel w Iławie posiada pokoje dla jednej, dwóch, trzech lub czterech osób. W każdym z nich znajduje się stylowo urządzona łazienka z wygodną kabiną prysznicową, szafa na ubrania, a także kącik kawowy składający się ze stolika i krzeseł. Zapewniamy również bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi, a także telewizji – w każdym pokoju znajduje się nowoczesny telewizor.

Hotel posiada ponadto sale weselne na 140 lub 230 osób, a także salami, w których organizowane są konferencje. Zapewniamy wyposażenie w wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający, oświetlenie, projektor oraz tablice flip chart.

Teren wokół obiektu wyposażyliśmy w ławki, huśtawki oraz altany, z których goście mogą cieszyć się widokiem plaży, jeziora i lasów. Stworzyliśmy również odrębne miejsce dla dzieci – plac zabawy wyposażony jest w certyfikowany sprzęt, w tym trampolina, zjeżdżalnie, ścianka do wspinaczki, i znajduje się w zasięgu wzroku rodziców przebywających w hotelowej restauracji.