Jak zorganizować ślub w plenerze?

 In Blog

Ślub jest jednym z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda młoda para chce go przeżyć w sposób wyjątkowy. Cóż może być piękniejszego i bardziej zapadającego w pamięć zarówno młodej pary, jak i gości weselnych niż ślub w plenerze? Śpiew ptaków, piękne otoczenie zieleni, jezioro i promienie słońca będą wspaniałą ozdobą dla każdej uroczystości.

O czym trzeba pamiętać?

By zorganizować ślub poza kościołem lub urzędem stanu cywilnego, konieczne jest dopełnienie kilku formalności. W przypadku ślubu kościelnego należy uzyskać zgodę biskupa. Wcześniej należy też odpowiednio uargumentować swoją prośbę. Sprawa staje się o wiele łatwiejsza, gdy mówimy jedynie o organizacji ślubu cywilnego. W takim przypadku wystarczy uzgodnić całą sprawę z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego i wypełnić odpowiedni wniosek. Urzędy najczęściej przychylają się do prośby młodej pary, a wtedy drzwi do wyjątkowej uroczystości na łonie natury stają otworem.

Odpowiednie miejsce na wyjątkową uroczystość

Po wypełnieniu urzędowych formalności młoda para staje przed dylematem, jakie miejsce wybrać na wyjątkowy ślub. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się zorganizowanie plenerowego ślubu w ogrodzie pięknie położonego lokalu. Taką możliwość daje właśnie Karczma Łabędź, położona z dala od szumu i zgiełku miasta w okolicy pięknych jezior. W przypadku ewentualnego załamania pogody nie będzie też kłopotu z tym, by goście przenieśli się do lokalu.Poza tym, organizacja ślubu w plenerze pozwala gościom czuć się swobodnie i umożliwia relaks na łonie natury. Niekoniecznie trzeba być królem parkietu i chcieć przetańczyć całą noc. Można usiąść na trawie czy przespacerować się brzegiem jeziora. Taka uroczystość otwiera też wiele możliwości na zorganizowanie gościom dodatkowych rozrywek,takich jak np. rozpalenie ogniska czy gry plenerowe. Jedno jest pewne, przyjęcie na łonie natury na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości weselnych, a  przede wszystkim młodej pary.

 

 

 

Recent Posts