logo-karczma-mal

„Małżeństwo to podróż w nieznane,

więc życzymy

szczęśliwej podróży…”

divider1

Szanowni Państwo, w życiu każdego z Nas są dni szczególne, o których marzymy i które wspominamy przez całe życie. Są też miejsca, w których te chwile chcielibyśmy celebrować. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu niezwykłe miejsce położone z dala od zgiełku miasta… Miejsce, gdzie rzeczywistość staje się piękniejsza od marzeń…

Wesele w tygodniu od 175 zł / osobę !

Tel. 721-434-939

SALA ZŁOTA

Sala do 250 osób

Przestronne, stylowe wnętrze z tarasem widokowym na Jezioro Łabędź, dania z najwyższej jakości świeżych składników oraz miła i profesjonalna obsługa zapewnią, iż Państwa Wesele będzie niezapomnianym wydarzeniem. Elegancka, klimatyzowana sala ugości do 250 osób. Jest to idealne miejsce na Wesela, jak również spotkania firmowe, integracyjne lub konferencje.

salazlota

SALA DIAMENTOWA

Sala do 170 osób

Gustowna sala, urządzona w nowoczesnym stylu, mieszcząca do 170 osób to odpowiednie miejsce na udaną zabawę. Sala wyposażona w klimatyzację, posiada malowniczy widok na Jezioro Łabędź, z brzegu którego rozciąga się pomost symbolizujący początek wspólnego, nowego życia naszych Par Młodych.

HD1_7892

ŚLUB W PLENERZE

Doskonały i oryginalny pomysł na niezapomnianą uroczystość.

Ślub w plenerze to doskonały pomysł dla Par, które pragną oryginalnej, niezapomnianej Uroczystości. Wypowiedzenie przysięgi w otoczeniu zieleni, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, szumu drzew pozwala zrealizować marzenia wielu Młodych Par o Ślubie niczym z bajki. Malowniczo położona Karczma nad brzegiem jeziora Łabędź to idealne miejsce do organizacji romantycznego Ślubu w plenerze.