Karczma ŁabędźKarczma Łabędź z totu ptakaKarczma ŁabędźKarczma Łabędź - Sala weselna

Karczma Łabędź - alpejski hotel i restauracja nad jeziorem, na Mazurach.

 

Zapraszamy do Hotelu * * * Karczma Łabędź, niepowtarzalnego obiektu gastronomiczno – hotelowego o charakterystycznym, alpejskim stylu, zlokalizowanym na Mazurach, w Nowej Wsi k. Iławy. Ten niespotykany w regionie budynek, utrzymany w nurcie tradycji góralskiej, połączonej z nowoczesną aranżacją wnętrz i niesamowitymi widokami na Jezioro Łabędź, poprzez swoją wyjątkowość jest atrakcją samą w sobie na mapie okolicy i koniecznie trzeba tu zajrzeć!

 

Karczma Łabędź to obiekt hotelowy oraz restauracyjny, składający się z dwóch klimatyzowanych sal, mogących ugościć nawet 250 osób jednocześnie, z których jedna wyposażona jest w oryginalne stoły, krzesła i elementy zdobnicze, co wraz z ciepłem kamiennego kominka i szumem strumienia tworzy wyjątkową, kameralną atmosferę, pełną relaksu i odprężenia.

 

Nasza Karczma słynie z polskiej tradycji kulinarnej, a wyśmienita kuchnia jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego Gościa. Tuż obok restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, a za nią rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Jezioro Łabędź, którym można delektować się w porze letniej również w ogródku zewnętrznym. Tutaj, serwując pyszne dania, krajobrazy, ciszę i spokojną atmosferę pobudzamy wszystkie zmysły naszych Gości.